• ROMÂNIA
  • ITALIA
  • GERMANIA
  • BELGIA
  • OLANDA
  • FRANȚA

Adjud

Adresa: Str Nicolae Balcescu Nr 10
Email: adjud@atlassib.ro
Telefon: 0754029129
Program: luni-vineri 8:30 – 12:30, 13:30 – 17:30, sâmbătă 8 – 12

Alexandria

Adresa: Str Constantin Brancoveanu, nr 39
Email: alexandria@atlassib.ro
Telefon: 0744593509
Program: luni-vineri 9 – 17

Arad

Adresa: Str Calea 6 Vanatori, Nr 2-4
Email: arad@atlassib.ro
Telefon: 0741332499
Program: luni-vineri 08:30-16:30

Bacău

Adresa: Bd Unirii, nr 39, parter
Email: bacau@atlassib.ro
Telefon: 0742105206
Program: luni-vineri 8:30-17:00 pauza 12:00-12:30

Bârlad

Adresa: Bd Stefan Cel Mare nr 17
Email: barlad@atlassib.ro
Telefon: 0741266664
Program: luni-vineri 9 – 17:30 pauza 12:00-12:30

Bistrița

Adresa: Bd Republicii Nr 12
Email: bistrita@atlassib.ro
Telefon: 0724149200
Program: luni-vineri 9-17

Brăila

Adresa: Str 1 Decembrie 1918 bl F1
Email: braila@atlassib.ro
Telefon: 0740107319
Program: luni-vineri 9 – 17:30 pauza 12:30-13:00

Braşov Pack

Adresa: Calea Bucuresti, Nr 16, Bl S4, Sc G
Email: brasov.pack@atlassib.ro
Telefon: 0741194047
Program: luni-vineri 9 – 17

Braşov Auto

Adresa: Sos Cristianului, Nr 1
Email: brasov@atlassib.ro
Telefon: 0747045473
Program: luni-vineri 9 – 17

București Rahova

Adresa: Sos. Alexandriei, Nr 216, sect 5
Email: bucuresti@atlassib.ro
Telefon: 0740104446
Program: luni-vineri 8 – 20, sâmbătă 8 – 16

București Gara

Adresa: I Ghe. Duca, Nr 4, sect 1
Email: bucuresti.duca@tlassib.ro
Telefon: 0744796635
Program: luni-vineri 8:30 – 16:30

București Obor

Adresa: Sos Mihai Bravu, Nr 88, sect 2
Email: bucuresti.obor@atlassib.ro
Telefon: 0751071247
Program: luni-vineri 9- 17

Buzău

Adresa: Bd Unirii, Bl 18 B+C, parter
Email: buzau@atlassib.ro
Telefon: 0743135633
Program: luni-vineri 9 – 17

Călăraşi

Adresa: Str Locomotivei, Nr 76
Email: calarasi@atlassib.ro
Telefon: 0751519414
Program: luni-vineri 9 – 18

Caracal

Adresa: str Antonius Caracalla, Bl 14A, Sc 2, parter
Email: caracal@atlassib.ro
Telefon: 0744593498
Program: luni-vineri 8:00-16:00, sambata 9-12

Câmpulung Muscel

Adresa: Str Maior Garlau, Nr 2A
Email: campulung@atlassib.ro
Telefon: 0740944689
Program: luni-vineri 8:30 – 17:30, sâmbătă 9 – 12

Cluj-Napoca 1

Adresa: Str Iasilor, Nr 12
Email: cluj@atlassib.ro
Telefon: 0741194049
Program: luni-vineri 9:00-17:00

Constanţa

Adresa: Str Verde, Nr 17 A
Email: constanta.pack@atlassib.ro
Telefon: 0741269750
Program: luni-vineri 9 – 17

Craiova Auto

Adresa: Bd Decebal, Nr 3, Autogara Pelendava
Email: craiova@atlassib.ro
Telefon: 0745104128
Program: luni-joi 8 – 16 vineri 09:30-17:30

Craiova Pack

Adresa: Bd Decebal, Nr 2
Email: craiova.pack@atlassib.ro
Telefon: 0741141220
Program: luni,joi 09:00-17:00 marti,miercuri, vineri 9:00-17:30

Deva

Adresa: Bd Iuliu Maniu, Bl D1
Email: deva@atlassib.ro
Telefon: 0741269756
Program: luni-vineri 9 – 17

Drobeta Turnu Severin

Adresa: Str Radu Calomfirescu, Nr 283
Email: drobeta@atlassib.ro
Telefon: 0741269779
Program: luni-vineri 9 – 17, sambata 8:30-14

Făgăraș

Adresa: Bd Unirii, Bl 13, Sc A, Ap 2
Email: fagaras@atlassib.ro
Telefon: 0751519548
Program: luni-vineri 9- 17

Focșani

Adresa: Bd Unirii, Nr 24
Email: focsani@atlassib.ro
Telefon: 0758585871
Program: luni-vineri 9 – 17

Galaţi

Adresa: Str Brailei, Nr 163, Bl A4, parter, Ap 4
Email: galati@atlassib.ro
Telefon: 0742105295
Program: luni-vineri 9 – 17:30 pauza 12:00-12:30

Giurgiu

Adresa: Str Bucuresti, Nr 103
Email: giurgiu@atlassib.ro
Telefon: 0726131000
Program: luni-vineri 9 – 16

Hunedoara

Adresa: Bd Dacia, Nr 21, Bl G2, Sc A, Ap 2
Email: hunedoara@atlassib.ro
Telefon: 0740104430
Program: luni-vineri 08:00-16:00

Iaşi

Adresa: Sos. Moara de Foc, Nr 9
Email: iasi@atlassib.ro
Telefon: 0742149618
Program: luni-vineri 8:30 – 16:30 pauza 12:00-12:30

Medgidia

Adresa: Str Independentei, Nr 83, Bl D4, Sc E
Email: medgidia@atlassib.ro
Telefon: 0751519394
Program: luni-vineri 9-17

Mediaș

Adresa: Str Unirii, Nr 8, autogara Medias
Email: medias@atlassib.ro
Telefon: 0744356277
Program: luni-vineri 9 – 17

Onești

Adresa: Str Republicii, Nr 17
Email: onesti@atlassib.ro
Telefon: 0742105271
Program: luni-vineri 9 – 18, sambata 9-12:00

Oradea

Adresa: Str Primariei, Nr 29
Email: oradea@atlassib.ro
Telefon: 0743135615
Program: luni-vineri 09:00-17:00

Pașcani

Adresa: Str Mihai Eminescu, Bl M7
Email: pascani@atlassib.ro
Telefon: 0765235836
Program: luni-vineri 8:30 – 12:30, 13:30 – 17:30, sâmbătă 8 – 12

Petroșani

Adresa: Str 1 Decembrie 1918, Nr 123, Ap 1
Email: petrosani@atlassib.ro
Telefon: 0749192584
Program: luni-vineri 08:00-16:00

Pitești

Adresa: Str George Cosbuc, Nr 12, Autogara Girexim
Email: pitesti@atlassib.ro
Telefon: 0740105606
Program: luni-vineri 9 – 17

Ploiești

Adresa: Sos. Vestului, Nr 9, incinta B, cladirea C3, standul 1
Email: ploiesti@atlassib.ro
Telefon: 0749085310
Program: luni-vineri 9 – 17

Piatra Neamț

Adresa: Bd Decebal, Nr 3
Email: piatraneamt@atlassib.ro
Telefon: 0742105204
Program: luni-vineri 9-14

Râmnicu Vâlcea

Adresa: Str George Cosbuc, Nr 4, Autogara 1Mai
Email: valcea@atlassib.ro
Telefon: 0740105609
Program: luni-vineri 9 – 17

Reșița

Adresa: Str Libertatii, Nr 3A
Email: resita@atlassib.ro
Telefon: 0751519545
Program: luni-vineri 09:00-17:00

Sebeș

Adresa: Str Vanatori, Nr 24 C
Email: sebes@atlassib.ro
Telefon: 0751071468
Program: luni-vineri 09:00-17:00 sambata Traseu

Slobozia

Adresa: Str Lacului, Nr 3, Bl U38, parter, Ap 5
Email: slobozia@atlassib.ro
Telefon: 0757112393
Program: luni-vineri 9 – 17

Sibiu

Adresa: Str Autogarii, Nr 1
Email: sibiu1@atlassib.ro
Telefon: 0742357058
Program: luni-vineri 9 – 17 sambata 8:00-12:00

Slatina

Adresa: Str Primaverii, Nr 134, Bd FA 23 A, Sc A, parter
Email: slatina@atlassib.ro
Telefon: 0741194042
Program: luni,joi 10:00-18:30 marti,miercuri 9:00-17:30 vineri 9:30-17:30

Suceava

Adresa: Str Traian Vuia, Nr 7
Email: suceava@atlassib.ro
Telefon: 0753314889
Program: luni-vineri 9:30 – 17:30

Târgoviște

Adresa: Bd Libertatii, Nr 7
Email: targoviste@atlassib.ro
Telefon: 0741194043
Program: luni-vineri 9- 17

Târgu Jiu

Adresa: Str Victoria, Bl 25, parter
Email: targujiu@atlassib.ro
Telefon: 0742357071
Program: luni,joi 09:00-17:00 marti,miercuri 9:00-17:30 vineri 9:30-17:30

Târgu Mureș

Adresa: Str Gheorghe Doja, Nr 131
Email: targumures@atlassib.ro
Telefon: 0747045493
Program: luni-vineri 8 – 16

Târgu Neamț

Adresa: Str Mihai Eminescu, Bl M7, parter
Email: targuneamt@atlassib.ro
Telefon: 0754029126
Program: luni-vineri 8:30-12:30, 13:30-17:30 sambata 8:00-12:00

Tecuci

Adresa: Str Ion Petrovici, Nr 3
Email: tecuci@atlassib.ro
Telefon: 0751071464
Program: luni-vineri 9 – 17

Timișoara

Adresa: Calea Stan Vidrighin, Nr 12, Autogara Normandia
Email: timisoara@atlassib.ro
Telefon: 0741269704
Program: luni-vineri 09:30-17:30

Tulcea

Adresa: Str Pacii, Nr 3, Bl S2, Ap 3
Email: tulcea@atlassib.ro
Telefon: 0746600559
Program: luni-vineri 9 – 18

Vaslui

Adresa: Str Stefan cel Mare, Nr 34, Sc B
Email: vaslui@atlassib.ro
Telefon: 0742039840
Program: luni-vineri 8 – 16

COLABORATORI

Botoșani

Adresa: Bd Mihai Eminescu, Nr 8
Email: panoramictravelsuceava@gmail.com
Telefon: 0753362882
Program: luni-vineri 9 – 18

Râmnicu Sărat

Adresa: Str Patriei, , Bl 9 G, parter
Email: safecouriercontact@gmail.com
Telefon: 0701277205
Program: luni-vineri 9 – 18

București

Adresa: MementoBUS WebApi
Email: rezervari@mementobus.com
Telefon: 0768 629376
Program: luni-vineri 9-18

Mangalia

Adresa: Bd Tomis, 279
Email: office@estival.ro
Telefon: 0764403303
Program: luni-vineri 9 – 18

Drăgășani

Adresa: str Tudor Vladimirescu, nr 417C, Vâlcea
Email: kameriadatour@yahoo.com
Telefon: 0759409773
Program: luni-vineri 9 – 18

Calafat

Adresa: str. Horia Closca si Crisan, nr.30
Email: matei.marian.923@yahoo.com
Telefon: 0751258955
Program: luni-vineri 9 – 18

Drăgășani

Adresa: Str Piata Pandurilor, bl h, parter
Email: rezervari@operatortravel.ro
Telefon: 0727487879
Program: luni-vineri 9-18

Iași

Adresa: str. Garii, nr.5, bl. L17
Email: royal_turism@yahoo.com
Telefon: 0733044444
Program: luni-vineri 9-18

București

Adresa: str Plt Petre D Ionescu, nr 1, sect 3
Email: office@escape-travel.ro
Telefon: 0372875716
Program: luni-vineri 9-18

Vaslui

Adresa: STR. Ștefan cel Mare, Bl. 313
Email: agentia.venom@gmail.com
Telefon: 0745276536
Program: luni-vineri 9-18

Agrigento

Adresa: Autostazione piazzale fratelli rosselli, 92100
Email: agrigento@atlassib.ro
Telefon: 0039 3341078750
Program: luni-sambata 09-13:00 si 16-20:00

Bari

Adresa: Via Capruzzi 256, 70124
Email: bari@atlassib.ro
Telefon: 0039 357380647
Program: marti si vineri intre 10-12:00

Bergamo

Adresa: via Bonomelli 13/A, 24122
Email: bergamo@atlassib.ro
Telefon: 0039 3335228060
Program: luni 15-18:00, marti-sambata 10-12:00 si 14-19:00, miercuri 10-13:00

Brescia

Adresa: Via Solferino 15/D, Aut Ciba, 25122
Email: brescia@atlassib.ro
Telefon: 0039 3343225153
Program: 11-12:00 si 13-18:00, duminica si miercuri inchis

Bologna

Adresa: Autogara Piazza 20 Settembre, 40121
Email: bologna@atlassib.ro
Telefon: 0039 3335303464
Program: luni-vineri 10-12:00 si 14-17:00, sambata 10-14:00

Catania

Adresa: VIA LUIGI STURZO.236, 95131
Email: catania@atlassib.ro
Telefon: 0039 3407199757
Program: zilnic 09-13:00 si 15-18:00, duminica 09-13:00, marti inchis

Potenza

Adresa: VIA SIENA.2, 85100
Email: potenza@atlassib.ro
Telefon: 0039 3928119408
Program: luni, marti, joi 09-13:00, miercuri, vineri, sambata 09-13:00 si 17-20:00

Caserta

Adresa: VIA GIUSEPPE VERDI.40, 81100
Email: caserta@atlassib.ro
Telefon: 0039 3733025835
Program: luni-vineri 09-18:00, sambata si duminica 08-13:00

Firenze

Adresa: Via Gaetano Milanesi, no 47E, 50123
Email: firenze@atlassib.ro
Telefon: 0039 3394262938
Program: luni-vineri 10-13:00 si 14-17:00, sambata 10-15:00

Foggia

Adresa: VIA MONTE SABOTINO.7, 71121
Email: foggia@atlassib.ro
Telefon: 0039 3337325681
Program: Luni si joi 09-12:00 si 15-18:00, marti si joi 09-12:00 si 15-16:00

Lamezia Terme

Adresa: VIA FILIPPO CORIDONI.9, 88046
Email: lamezia@atlassib.ro
Telefon: 0039 3289880225
Program: luni, joi, sambata 10-13:00 si 15-17:00, miercuri 15-17:00

Milano

Adresa: Metropolitana M1, Via Appenini, 20151
Email: milano@atlassib.ro
Telefon: 0039 339154731
Program: luni-sambata 10-13:00 si 14-17:00, duminica 10-13:00, miercuri inchis

Messina

Adresa: VIA PRIMO SEPTEMBRIE.17, 98148
Email: messina@atlassib.ro
Telefon: 0039 3249893707
Program: luni-sambata 10-13:00 si 14-18:00, duminica 10-13:00, marti inchis

Napoli

Adresa: Via Amerigo Vespucci, 80133
Email: napoli@atlassib.ro
Telefon: 0039 3495887060
Program: zilnic 11-13:00 si 14-17:00, duminica 10-14:00, marti inchis

Padova

Adresa: Piazzale della Stazione nr 8, 35131
Email: padova@atlassib.ro
Telefon: 0039 3298368875
Program: luni-sambata 10-12:00 si 14-17:00, duminica 10-12:00, miercuri inchis

Palermo

Adresa: Autogara, Via Paolo Balsamo, 90123
Email: palermo@atlassib.ro
Telefon: 0039 3298368417
Program: luni-sambata 10-12:00 si 14-17:00, duminica 10-13:00, marti inchis

Pescara

Adresa: Piazza della Stazione, Via Mazzini, Nr 14, 65122
Email: pescara@atlassib.ro
Telefon: 0039 360492145
Program: luni-sambata 10-12:00 si 15-18:00, miercuri 14-18:00

Reggio Calabria

Adresa: VIA GUGLIELMO PEPE.26, 89127
Email: reggio@atlassib.ro
Telefon: 0039 3278312495
Program: luni-sambata 09-20:00

Rimini

Adresa: VIA TRIPOLI.221, 47921
Email: rimini@atlassib.ro
Telefon: 0039 3733036257
Program: marti-duminica 09-12:00 si 15-19:00

Roma

Adresa: Autogara Tiburtina, Via Lorenzo il Magnifico 169, 00162
Email: roma@atlassib.ro
Telefon: 0039 3298368411
Program: luni-vineri 09-18:00, sambata 10-13:00 si 14-18:00, duminica 10-13:00

Salerno

Adresa: VIA GIOVANI ANGELO PAPIO.33, 84122
Email: salerno@atlassib.ro
Telefon: 0039 3479928100
Program: luni-vineri 08:30-20:00, sambata 08:30-13:00 si 16:30-20:00, duminica 09-20:00

Trapani

Adresa: Via Conte Agostino Pepoli, 148, 91100
Email: trapani@atlassib.ro
Telefon: 0039 3289879783
Program: luni-sambata 09-13:00 si 14:30-19:00, duminica 09-18:00, miercuri inchis

Torino

Adresa: Via Maria Ausiliatrice 46 bis, 10152
Email: torino@atlassib.ro
Telefon: 0039 3397701827
Program: luni-sambata 10-13:00 si 14-17:00, duminica 10-13:00, miercuri inchis

Udine

Adresa: Viale Giacomo Leopardi 52, 33100
Email: udine@atlassib.ro
Telefon: 0039 3890095931
Program: luni 09-12:00, marti 16-19:00, joi, vineri 09-12:00 si 15-17:00, sambata 09-13:00 si 16-19:00, duminica 09-13:00

Verona

Adresa: Via Valverde 73204, 37122
Email: verona@atlassib.ro
Telefon: 0039 3381757990
Program: luni-sambata 11-15:30 si 16:30-18:00, miercuri si duminica inchis.

COLABORATORI

POLICORO

Adresa: VIA SIRIS.25 A
Email: florentina.fara@gmail.com
Telefon: 0039 3733426711
Program: luni-sambata 09:00-13:00 si 16:00-20:00

VASTO

Adresa: CORSO MAZZINI.22
Email: m.m.escu69@gmail.com
Telefon: 0039 3663727037
Program: luni, marti, miercuri si sambata 08:30-13:00 si 16:30-20:00, joi 16:30-20:00, duminica 08:30-13:00

AGRIGENTO

Adresa: VIA RAGAZZI DEL 99.NR 18
Email: sergiu1509@yahoo.com
Telefon: 0039 3889333025
Program: luni-sambata 09:00-13:00 si 16:00-20:00

SIRACUSA

Adresa: CORSO UMBERTO PRIMO.NR 134
Email: sergiu1509@yahoo.com
Telefon: 0039 3889333025
Program: luni-sambata 09:00-13:00 si 16:00-20:00

COSENZA

Adresa: VIA MEDAGLE D’ORO.63
Email: media_service@tin.it
Telefon: 0039 3341078621
Program: luni-sambata 10:00-13:00 si 15:00-18:00

FERRARA

Adresa: VIA PORTA CATENA.50
Email: m.clemancevioleta@yahoo.it
Telefon: 0039 3515328377
Program: luni-sambata 09:00-13:00 si 16:00-20:00

TARANTO

Adresa: VIA MONFALCONE.17
Email: umadalin28@gmail.com
Telefon: 0039 3892450588
Program: luni-sambata 09:00-13:00 si 16:00-20:00

Bielefeld

Adresa: Normannestrasee 15, 33647
Telefon: 004917641764591
Program: Luni- Vineri: 10.00- 18.00, Sambata: 10.00 – 15.00
Email: bielefeld@atlassib.ro

Dortmund

Adresa: Hochofenstrasse 50, 44263
Telefon: +49 1522 2900539
Program: Luni-vineri 11:00 – 18:00, Sambata: 10.00-15.00
Email: dortmund@atlassib.ro

FREIBURG

Adresa: ERMIS Autoservice,79232, March, Grunstrasse 4
Telefon: 015116144347
Program: Luni-Vineri 09:00-17:00 / Sambata 09:00-12:30
Email: freiburg@atlassib.ro

Heilbronn

Adresa: Weststrasse 49, 74072
Telefon: +49 171 5197595
Program: Luni-vineri 10.00-17:00, Sambata: 10.00-15:30
Email: heilbronn@atlassib.ro

Karlsruhe

Adresa: Winterstrasse 3A, 76137
Telefon: +49 1511 6144368
Program: Luni-Vineri 09:00-18:00, Sambata: 09:00-17:00
Email: karlshrue@atlassib.ro

KREFELD

Adresa: Restaurantul românesc Bucharest
Töniser Strasse 251
Telefon: 0049 15143539223
Program: VINERI 14:30-15:00

Munchen

Adresa: Georgenschwaigstrasse, Nr 26, 80807
Telefon: +49 171 5896577
Program: Luni-vineri: 10:30-17:30, Sambata: 09.30-14.30
Email: munchen@atlassib.ro

Nurnberg

Adresa: Breitscheidstrasse 57, 90459
Telefon: +49 171 5896536
Program: Luni- vineri 10:30-17:30, sambata: 10.00-15:00
Email: nurnberg@atlassib.ro

Saarbrucken

Adresa: Gersweilerstrasse 35-37
Telefon: +49 171 5896574
Program: luni-vineri 09.00-20.00, sambata 09.00-17.00
Email: saarbrucken@atlassib.ro

Stuttgart

Adresa: Kirchtalstrasse 20, 70435
Telefon: +49 171 5896516
Program: Luni-vineri 10:30-17:30, sambata: 10:30-15:00
Email: stuttgard@atlassib.ro

Brussels

Adresa: Machelen Vilvoorde, Woluwelaan 51, Cod 1830, Shurgard Self Storage, Nr. boxa 6018 E.
Telefon: +32 498 51 30 36
Program: Luni 10:00-13:00, Marti, Miercuri, Vineri, Sambata 10:00-13:00 si 15:00-18:00
Email: bruxelles@atlassib.ro

Amsterdam

Adresa: Osdorperweg 518 F COD 1067 SX
Telefon: +31 6 29203230
Program: Luni-Miercuri 13:00-18:00, Marti, Vineri, Sambata 10:00-18:00
Email: amsterdam@atlassib.ro

Bordeaux

Adresa: 193 Cours de la Marne, 33800
Telefon: 0033 619905682
Program: luni-sambata 09-16:00, miercuri si duminica inchis
Email: bordeaux@atlassib.ro

Marseille

Adresa: 2 Rue Modeste, 13004
Telefon: 0033 766089805
Program: luni 12-17:00, miercuri si joi 10-12:00 si 13-17:00, vineri 13-18:00, sambata 10-13:00
Email: marseille@atlassib.ro

Nice

Adresa: 4 Rue du Grammont, 06000
Telefon: 0033 651756574
Program: luni, marti, joi si vineri 09-16:00, sambata 14-19:00
Email: nice@atlassib.ro

Paris

Adresa: 26 Avenue Charles Garcia, Fontenay Sous Bois, 94120
Telefon: 0033 616308271
Program: luni, marti, vineri si sambata 10-12:00 si 14-18:00
Email: paris@atlassib.ro

Toulouse

Adresa: 19 Rue Jean Mermoz, 31100
Telefon: 0033767085987.
Program: luni si vineri 10-17:00, marti si joi 10:30-17:30, sambata 10-15:00
Email: toulouse@atlassib.ro