SUPERPROMOTIE ITALIA ON-LINE – 50 euro

In doar patru minute poti sa-ti cumperi bilet la un super pret, accesand in www.atlassib.ro, butonul “CUMPARA BILET CU CARD BANCAR” ! Din data de 24.11.2016, orice bilet dus, pe sensul Romania – Italia, cu plecare situata in perioada 24.11. – 15.12.2016 costa doar 50 euro ! Promotia este valabila pentru toate localitatile de plecare […]

Conditii generale de calatorie

CONDITII GENERALE DE CALATORIE CONDITII DE TRANSPORT 1. Transportatorul se obliga sa depuna eforturi pentru a transporta pasagerul si bagajele cu promptitudine. 2. Calatorii se vor prezenta pentru imbarcare, cu 30 de minute inainte de ora plecarii, pentru intocmirea formalitatilor de imbarcare. 3. Orice modificare a datei de călătorie anunţată in scris cu minim 72 […]

Agentii Anglia

Birmingham Tel. +4407938001838 anglia.manchester@atlassib.ro Glasglow Tel. +4407938001838 anglia.manchester@atlassib.ro Liverpool Tel. +4407938001838 anglia.manchester@atlassib.ro Londra Tel. 0044(0)2086167913 , 07962644220 West Heat Avenue , NW117QL , London , UK anglia.londra@atlassib.ro Manchester Tel. +447783373963, 07783373963 16 WHIMBERRY CLOSE SALFORD M5 3WL anglia.manchester@atlassib.ro  

Agentii Grecia

Arta – Ioanina Tel. 00306950448865, Tel. 00306950448865 grecia.arta@atlassib.ro Atena Tel. 0030 210 522 1885, 0030 694 934 1642 Fax. 0030 210 522 1105  Str. Acharnon 11-13 grecia.atena@atlassib.ro Salonik Tel. 00306959792970 grecia.salonic@atlassib.ro Tripoli Tel. 00306940760322, Tel. 00306940760322 grecia.tripoli@atlassib.ro    

Agentii Suedia

Malmo Tel. 0046(0)40235019, 0046(0)704808859 kopenhamnsvagen nr. 7a suedia.malmo@atlassib.ro Stockholm Tel. 0046 (0)87390370 , 0704424970 Fax. 0046 (0)87390370 Vällingby, str. Lyckselevägen nr. 90 suedia.stockholm@atlassib.ro ; infosuedia@atlassib.ro

Agentii Portugalia

Lisabona Tel. 00351963186177 portugalia.lisabona@atlassib.ro Lisabona AG Tel. 00351218968028, Fax. 00351218968028 Autogara Oriente portugalia.lisabonaag@atlassib.ro Lisabona Traseu Tel. 0034676938693

Agentii Olanda

Amsterdam Tel. 0031-(0)20-619 27 98, Fax. 0031-(0)20-619 86 91 Osdorperweg 518 F 1067 SX olanda.amsterdam@atlassib.ro

Agentii Elvetia

Lausanne Tel. 0789-181569 Tr.Elvetia Tel. 00491718902228-Germania,0041789181569-Elvetia  

Agentii Belgia

Brugge Tel. 003250716053,MOB0032473511653 Fax. 003250716053 KONING ALBERTLAAN 46, 8200 BRUGGE belgia.brugge@atlassib.ro Bruxelles Tel. 003225126333,0032498513036,f003225147100 Rue Royale/Koning Straat 53-55 cod 1000 Bruxelles belgia.bruxelles@atlassib.ro