Agentii Anglia

Birmingham Tel. +4407938001838 anglia.manchester@atlassib.ro Glasglow Tel. +4407938001838 anglia.manchester@atlassib.ro Liverpool Tel. +4407938001838 anglia.manchester@atlassib.ro Londra Tel. 0044(0)2086167913 , 07962644220 West Heat Avenue , NW117QL , London , UK anglia.londra@atlassib.ro Manchester Tel. +447783373963, 07783373963 16 WHIMBERRY CLOSE SALFORD M5 3WL anglia.manchester@atlassib.ro  

Agentii Grecia

Arta – Ioanina Tel. 00306950448865, Tel. 00306950448865 grecia.arta@atlassib.ro Atena Tel. 0030 210 522 1885, 0030 694 934 1642 Fax. 0030 210 522 1105  Str. Acharnon 11-13 grecia.atena@atlassib.ro Salonik Tel. 00306959792970 grecia.salonic@atlassib.ro Tripoli Tel. 00306940760322, Tel. 00306940760322 grecia.tripoli@atlassib.ro    

Agentii Suedia

Malmo Tel. 0046(0)40235019, 0046(0)704808859 kopenhamnsvagen nr. 7a suedia.malmo@atlassib.ro Stockholm Tel. 0046 (0)87390370 , 0704424970 Fax. 0046 (0)87390370 Vällingby, str. Lyckselevägen nr. 90 suedia.stockholm@atlassib.ro ; infosuedia@atlassib.ro

Agentii Portugalia

Lisabona Tel. 00351963186177 portugalia.lisabona@atlassib.ro Lisabona AG Tel. 00351218968028, Fax. 00351218968028 Autogara Oriente portugalia.lisabonaag@atlassib.ro Lisabona Traseu Tel. 0034676938693

Agentii Olanda

Amsterdam Tel. 0031-(0)20-619 27 98, Fax. 0031-(0)20-619 86 91 Osdorperweg 518 F 1067 SX olanda.amsterdam@atlassib.ro

Agentii Elvetia

Lausanne Tel. 0789-181569 Tr.Elvetia Tel. 00491718902228-Germania,0041789181569-Elvetia  

Agentii Belgia

Brugge Tel. 003250716053,MOB0032473511653 Fax. 003250716053 KONING ALBERTLAAN 46, 8200 BRUGGE belgia.brugge@atlassib.ro Bruxelles Tel. 003225126333,0032498513036,f003225147100 Rue Royale/Koning Straat 53-55 cod 1000 Bruxelles belgia.bruxelles@atlassib.ro

Agentii Austria

Wien Tel. +43(0)17293871, Mobil +43/676/6133481, Fax. +43(0)17260999 austria.viena@atlassib.ro

Agentia Pitesti

Adresa:Str. Republicii, nr.112 Tel: 0248220857 Fax: 0248220857 E-mail: romania.pitesti@atlassib.ro

Cum pot cumpara bilete de calatorie Atlassib cu card bancar ?

Rezervati si achitati biletul pe internet cu card bancar, cu minim 7 zile inainte de data imbarcarii, va tipariti singuri “Tichet de calatorie”, iar biletul il ridicati de la agentia imbarcatoare sau agentul din statia de imbarcare in ziua plecarii. “Tichetul de calatorie” va scuteste de un drum la agentie si este usor de obtinut. […]